O nas

O nas

Studio

Pierwsze takie studio Pole Dance w Białymstoku!

Wszystko zaczęło się w maju 2013 roku pod nazwą Pole Dance Białystok, kiedy na ul. Jurowiecką przyjechały rurki! Na początku byliśmy gośćmi w studiu tańca, gdzie trenowałyśmy na jednej sali. Stopniowo, gdy Pole Dance w naszym mieście zyskał popularność – powstało Sparkle Studio. Nasza iskierka, która wskrzesiła ogień! Dzisiaj mamy już wiele zapalonych osób, które trenują lub chociaż próbowały swoich sił w tym sporcie. Na salach nie iskrzy… tam jest ogień!

Kameralne grupy, przyjazna atmosfera, pomoc w kształtowaniu swojej sylwetki oraz zdobywaniu nowych umiejętności – to wszystko sprawia, że chętnie wracacie do Sparkle Studio, a efekty treningów są największą nagrodą i motywacją.Kadra

Ania

Sparkle Studio jest moim spełnionym marzeniem.

Tańcem pasjonuję się od najmłodszych lat. Rozpoczęłam od tańca towarzyskiego, przechodząc przez jazz, dancehall, siłownię oraz fitness aż dotarłam do pole dance! W końcu mogłam połączyć to, co kocham – wysiłkowy sport z tańcem. 


Podczas treningów cenię wyzwania i nieustanne podnoszenie poprzeczki. Już po kilku chwilach na rozgrzewce poczujecie ogień – to nie będzie lekka przebieżka! Staram się o radosną atmosferę, aby zajęcia były dla każdego przyjemnością.

Uśmiechnięta, energiczna i gadatliwa – taką mnie spotkacie w Sparkle Studio.

„Niektórzy ludzie mówią, że aby osiągnąć sukces, trzeba wstawać rano.
Otóż nie – trzeba wstawać w dobrym humorze.”

Marcel Achard

Olga

Idąc na pierwsze zajęcia Pole Dance miałam mieszane uczucia – jak będzie i czy dam radę.Jednak z każdym treningiem wzrastała fascynacja i chęć osiągnięcia czegoś więcej. Trud i siniaki były wyznacznikiem w podejmowaniu nowych wyzwań.

Sięgamy do granic swoich możliwości, aby potem z satysfakcją doceniać rezultaty. Zwracam, również szczególną uwagę na rozciąganie.

Jeśli zwykły szpagat już Ci nie wystarcza, na rurce znajdziemy wiele figur wymagających dobrego rozciągnięcia.

Paulina

Już na pierwszym treningu Pole Dance wiedziałam, że będzie to miłość mojego życia. A odnalazłam ją dość późno i bez żadnych wcześniejszych sportowych doświadczeń, co jest idealnym potwierdzeniem reguły, że ciężka praca zawsze przynosi efekty – a obserwowanie swojego progresu jest jedną z najpiękniejszych rzeczy w tym sporcie.

Zawsze kieruję się zasadą, aby celować wysoko i nigdy nie osiadać na laurach, więc postaram się, abyście i Wy, z moją pomocą, osiągały swoje coraz większe rurkowe sukcesy


Julia

Jestem kierowniczką Recepcji 😉 W Sparkle zajmuje się głównie obsługą klientów- czyli Was i odpowiadaniem na przeróżne pytania. Staram się sprawić, aby to miejsce było dla każdego przyjazne i abyście z chęcią do nas wracały.

Prywatnie jestem studentką i także trenuje pole dance. Przecież nie da się codziennie przyglądać temu sportowi i go nie praktykować! Lubię rurkowe wyzwania i jestem idealnym przykładem, że z drewna da się wystrugać niezłą gałązkę.


W życiu kieruje się zasadą „wszystko siedzi w Twojej głowie”.
Jeśli chcesz coś osiągnąć i wkładasz w to 100% swojego serduszka to na pewno się uda!

Paulina

Pomysł, aby rozpocząć przygodę z pole dance pojawił się już bardzo dawno. Jednak minęło dużo czasu zanim ten plan wcieliłam w życie.
W mojej głowie było mnóstwo obaw:
czy na pewno sobie poradzę, czy nie jestem za słaba, a przede wszystkim: czy to, że nie mam rozmiaru „S” będzie mnie ograniczał?

Okazało się, że moje wszystkie obawy zostały rozwiane już na pierwszym treningu!
Zrozumiałam, że pracą, zaangażowaniem, wraz ze szczyptą odwagi, mogę osiągnąć bardzo wiele! Nie ma znaczenia wcześniejsze sportowe doświadczenie, stopień wytrenowania albo wygląd. Z tych i wielu innych względów na dobre wsiąkłam w treningi.

Obecnie miłość do pole dance łączę z innymi siłowymi sportami (najpierw kettebell, teraz kalistenika), gdyż wszystko idealnie do siebie pasuje.

Chętnie Was nauczę jak budować siłę pod triki na rurce, aby trenować efektywnie i bezpiecznie. Przez kilka lat nauczyłam się, że najważniejsza jest prawidłowa technika wykonywania ćwiczeń, więc zwracam na to dużą uwagę na treningach i nikomu nie odpuszczam 😉

favicon

Klaudia

Przybyła do nas ze Szczytna, a przygodę z Pole Dance rozpoczęła w Olsztynie. W Białymstoku rozwinęłyśmy w niej miłość do rurki, a przy okazji odkryła, że lubi uczyć innych.

W Sparkle Team jest osobą, która lubi dynamiczne triczki i niebezpieczne kombinacje. Jest odważna i szalona, ale zawsze dba o to, by próby były bezpieczne i z odpowiednią asekuracją.

Podczas treningów dba o to, żeby każda osoba czuła się dobrze i mogła „otworzyć głowę” na bardziej lub mniej straszne triki.
Najpierw opuszczasz swoją strefę komfortu, a później świętujesz zwycięstwo i progres!

Jeśli potrzebujesz konsultacji dietetycznej – możesz się z tym zwrócić do Klaudii, bo właśnie to jest jej zawód 🙂